Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı bulmacada nedir?

Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı“ sorusuna cevap olarak “ÖNCÜPINAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, bulmacada kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı açıklaması, sözlükte kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı ne demek, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı tanımı, sözlük kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, bulmaca sözlüğü 'kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı', sözlükte kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı ne, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı nedir, bulmaca kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, bulmaca çözümü kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı