Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı bulmacada nedir?

Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kilis ilinde, Türkiye ile Suriye arasındaki sınır kapısı“ sorusuna cevap olarak “ÖNCÜPINAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, bulmaca kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, bulmacada kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı ne demek, sözlük kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, sözlükte kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı ne, bulmaca sözlüğü 'kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı', kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, bulmaca soruları kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, sözlükte kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı tanımı, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı açıklaması, kilis ilinde türkiye ile suriye arasındaki sınır kapısı nedir