Kilis Yöresine Özgü, Kabak, Acur Ve Patlıcandan Yapılan Dolma bulmacada nedir?

Kilis Yöresine Özgü, Kabak, Acur Ve Patlıcandan Yapılan Dolma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kilis Yöresine Özgü, Kabak, Acur Ve Patlıcandan Yapılan Dolma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kilis Yöresine Özgü, Kabak, Acur Ve Patlıcandan Yapılan Dolma“ sorusuna cevap olarak “ŞIHILMAHŞİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma', sözlük kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, sözlükte kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma ne, bulmaca soruları kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma nedir, kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma tanımı, sözlükte kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma açıklaması, kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, bulmaca çözümü kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, bulmaca kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, bulmacada kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma, kilis yöresine özgü kabak acur ve patlıcandan yapılan dolma ne demek