Kevdere de denilen, Doğu Anadolu’da ve Kafkasya’da yaşayan keklik cinsi bulmacada nedir?

Kevdere de denilen, Doğu Anadolu’da ve Kafkasya’da yaşayan keklik cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kevdere de denilen, Doğu Anadolu’da ve Kafkasya’da yaşayan keklik cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kevdere de denilen, Doğu Anadolu’da ve Kafkasya’da yaşayan keklik cinsi“ sorusuna cevap olarak “URKEKLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

sözlük kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, sözlükte kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi ne, kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, bulmaca soruları kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi ne demek, bulmaca sözlüğü 'kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi', kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi açıklaması, kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi nedir, bulmaca kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, bulmacada kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, sözlükte kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, bulmaca çözümü kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi, kevdere de denilen doğu anadolu’da ve kafkasya’da yaşayan keklik cinsi tanımı