Keten, kenevir, jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat bulmacada nedir?

Keten, kenevir, jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Keten, kenevir, jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Keten, kenevir, jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat“ sorusuna cevap olarak “URGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat tanımı, keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat nedir, sözlükte keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat ne, bulmaca keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat, bulmaca sözlüğü 'keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat', bulmacada keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat, keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat açıklaması, bulmaca soruları keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat, keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat, keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat ne demek, sözlük keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat, sözlükte keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat, bulmaca çözümü keten kenevir jüt gibi türlü dokuma maddelerinden yapılan ince halat