Kesmek İçin Ayrılan Orman, Koru bulmacada nedir?

Kesmek İçin Ayrılan Orman, Koru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kesmek İçin Ayrılan Orman, Koru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kesmek İçin Ayrılan Orman, Koru“ sorusuna cevap olarak “BALTALIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

kesmek i̇çin ayrılan orman koru, kesmek i̇çin ayrılan orman koru tanımı, bulmaca soruları kesmek i̇çin ayrılan orman koru, kesmek i̇çin ayrılan orman koru ne demek, bulmaca kesmek i̇çin ayrılan orman koru, sözlükte kesmek i̇çin ayrılan orman koru, bulmaca sözlüğü 'kesmek i̇çin ayrılan orman koru', kesmek i̇çin ayrılan orman koru nedir, sözlük kesmek i̇çin ayrılan orman koru, kesmek i̇çin ayrılan orman koru açıklaması, sözlükte kesmek i̇çin ayrılan orman koru ne, bulmacada kesmek i̇çin ayrılan orman koru, bulmaca çözümü kesmek i̇çin ayrılan orman koru