Kesilmiş hamurları ya da ekmeği, yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere bulmacada nedir?

Kesilmiş hamurları ya da ekmeği, yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kesilmiş hamurları ya da ekmeği, yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kesilmiş hamurları ya da ekmeği, yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere“ sorusuna cevap olarak “ISLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere, kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere açıklaması, sözlükte kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere ne, kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere nedir, kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere tanımı, kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere, bulmaca kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere, bulmaca soruları kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere, bulmaca sözlüğü 'kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere', kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere ne demek, sözlükte kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere, bulmacada kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere, bulmaca çözümü kesilmiş hamurları ya da ekmeği yağlı su ya da et suyuna doğrayıp pişirere