Kerem sahibi,cömert kimseler bulmacada nedir?

Kerem sahibi,cömert kimseler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kerem sahibi,cömert kimseler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kerem sahibi,cömert kimseler“ sorusuna cevap olarak “EKARİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

kerem sahibicömert kimseler ne demek, kerem sahibicömert kimseler, sözlükte kerem sahibicömert kimseler ne, sözlükte kerem sahibicömert kimseler, sözlük kerem sahibicömert kimseler, bulmaca kerem sahibicömert kimseler, bulmaca çözümü kerem sahibicömert kimseler, kerem sahibicömert kimseler tanımı, bulmacada kerem sahibicömert kimseler, kerem sahibicömert kimseler nedir, bulmaca soruları kerem sahibicömert kimseler, kerem sahibicömert kimseler açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kerem sahibicömert kimseler'