Kendir Dokuma, Bir Sanayi Bitkisi bulmacada nedir?

Kendir Dokuma, Bir Sanayi Bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendir Dokuma, Bir Sanayi Bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendir Dokuma, Bir Sanayi Bitkisi“ sorusuna cevap olarak “KETEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kendir dokuma bir sanayi bitkisi, kendir dokuma bir sanayi bitkisi açıklaması, bulmacada kendir dokuma bir sanayi bitkisi, bulmaca soruları kendir dokuma bir sanayi bitkisi, kendir dokuma bir sanayi bitkisi nedir, sözlükte kendir dokuma bir sanayi bitkisi ne, kendir dokuma bir sanayi bitkisi, bulmaca sözlüğü 'kendir dokuma bir sanayi bitkisi', bulmaca çözümü kendir dokuma bir sanayi bitkisi, sözlük kendir dokuma bir sanayi bitkisi, bulmaca kendir dokuma bir sanayi bitkisi, kendir dokuma bir sanayi bitkisi ne demek, kendir dokuma bir sanayi bitkisi tanımı