Kenarları kagir, üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar bulmacada nedir?

Kenarları kagir, üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kenarları kagir, üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kenarları kagir, üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar“ sorusuna cevap olarak “LAHİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar, sözlükte kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar ne, kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar tanımı, kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar ne demek, bulmaca kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar, kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar nedir, sözlükte kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar, bulmaca sözlüğü 'kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar', bulmacada kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar, kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar, sözlük kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar, kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar açıklaması, bulmaca çözümü kenarları kagir üstü kapak taşlarıyla örtülü mezar