Kelimesi kelimesine, hiç değiştirmeden, aynen bulmacada nedir?

Kelimesi kelimesine, hiç değiştirmeden, aynen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kelimesi kelimesine, hiç değiştirmeden, aynen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kelimesi kelimesine, hiç değiştirmeden, aynen“ sorusuna cevap olarak “MOTAMOT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlük kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen nedir, kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen açıklaması, kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen ne demek, bulmacada kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen tanımı, bulmaca soruları kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, sözlükte kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, bulmaca sözlüğü 'kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen', kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, bulmaca kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, bulmaca çözümü kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen, sözlükte kelimesi kelimesine hiç değiştirmeden aynen ne