Kayseri Yöresinde Yetişen, Bir Çesit Üzüm bulmacada nedir?

Kayseri Yöresinde Yetişen, Bir Çesit Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kayseri Yöresinde Yetişen, Bir Çesit Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kayseri Yöresinde Yetişen, Bir Çesit Üzüm“ sorusuna cevap olarak “SAPISARI”, “SAREMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, sözlükte kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm ne, kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm nedir, kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm tanımı, sözlük kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, bulmaca sözlüğü 'kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm', kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm ne demek, bulmacada kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, bulmaca soruları kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, bulmaca çözümü kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, bulmaca kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm, kayseri yöresinde yetişen bir çesit üzüm açıklaması