Kavisli, kısa, uç bölümü geniş, kabzasına doğru daralan bir tür kılıç bulmacada nedir?

Kavisli, kısa, uç bölümü geniş, kabzasına doğru daralan bir tür kılıç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kavisli, kısa, uç bölümü geniş, kabzasına doğru daralan bir tür kılıç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kavisli, kısa, uç bölümü geniş, kabzasına doğru daralan bir tür kılıç“ sorusuna cevap olarak “PALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, bulmaca soruları kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, bulmaca sözlüğü 'kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç', kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç tanımı, sözlük kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, bulmaca kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç açıklaması, kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, sözlükte kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç ne, bulmacada kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç nedir, bulmaca çözümü kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç, kavisli kısa uç bölümü geniş kabzasına doğru daralan bir tür kılıç ne demek