Kavimleri Karşılaştırarak İnceleyen, Kültür Oluşumlarını Araştıran Bilim bulmacada nedir?

Kavimleri Karşılaştırarak İnceleyen, Kültür Oluşumlarını Araştıran Bilim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kavimleri Karşılaştırarak İnceleyen, Kültür Oluşumlarını Araştıran Bilim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kavimleri Karşılaştırarak İnceleyen, Kültür Oluşumlarını Araştıran Bilim“ sorusuna cevap olarak “ETNOGRAFYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim, kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim nedir, kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim ne demek, kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim açıklaması, kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim tanımı, kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim, sözlükte kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim, sözlükte kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim ne, bulmaca sözlüğü 'kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim', sözlük kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim, bulmaca çözümü kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim, bulmaca soruları kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim, bulmaca kavimleri karşılaştırarak i̇nceleyen kültür oluşumlarını araştıran bilim