Katır Tırnağı, Bir Çeşit Dikenli Bitki, Çalı bulmacada nedir?

Katır Tırnağı, Bir Çeşit Dikenli Bitki, Çalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Katır Tırnağı, Bir Çeşit Dikenli Bitki, Çalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Katır Tırnağı, Bir Çeşit Dikenli Bitki, Çalı“ sorusuna cevap olarak “AZAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı nedir, bulmacada katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, sözlükte katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı ne, bulmaca çözümü katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı', katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı ne demek, sözlükte katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, bulmaca katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, bulmaca soruları katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, sözlük katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı, katır tırnağı bir çeşit dikenli bitki çalı tanımı