Kartalgillerden, leşle beslenen bir kuş bulmacada nedir?

Kartalgillerden, leşle beslenen bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kartalgillerden, leşle beslenen bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kartalgillerden, leşle beslenen bir kuş“ sorusuna cevap olarak “KERKENEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

kartalgillerden leşle beslenen bir kuş nedir, sözlükte kartalgillerden leşle beslenen bir kuş, bulmaca soruları kartalgillerden leşle beslenen bir kuş, kartalgillerden leşle beslenen bir kuş açıklaması, sözlükte kartalgillerden leşle beslenen bir kuş ne, bulmacada kartalgillerden leşle beslenen bir kuş, kartalgillerden leşle beslenen bir kuş tanımı, bulmaca kartalgillerden leşle beslenen bir kuş, bulmaca çözümü kartalgillerden leşle beslenen bir kuş, bulmaca sözlüğü 'kartalgillerden leşle beslenen bir kuş', kartalgillerden leşle beslenen bir kuş ne demek, sözlük kartalgillerden leşle beslenen bir kuş, kartalgillerden leşle beslenen bir kuş