Kars, Ağrı, Iğdır yörelerine özgü, “Bozbaş” da denilen, et ve nohutla yapıl bulmacada nedir?

Kars, Ağrı, Iğdır yörelerine özgü, “Bozbaş” da denilen, et ve nohutla yapıl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kars, Ağrı, Iğdır yörelerine özgü, “Bozbaş” da denilen, et ve nohutla yapıl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kars, Ağrı, Iğdır yörelerine özgü, “Bozbaş” da denilen, et ve nohutla yapıl“ sorusuna cevap olarak “PİTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl tanımı, sözlük kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl, bulmaca sözlüğü 'kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl', sözlükte kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl, kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl nedir, kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl ne demek, sözlükte kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl ne, bulmaca kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl, bulmaca çözümü kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl, kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl, bulmacada kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl, kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl açıklaması, bulmaca soruları kars ağrı iğdır yörelerine özgü “bozbaş” da denilen et ve nohutla yapıl