Karnı, Bir Hastalıktan Şişmiş Kimse bulmacada nedir?

Karnı, Bir Hastalıktan Şişmiş Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karnı, Bir Hastalıktan Şişmiş Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karnı, Bir Hastalıktan Şişmiş Kimse“ sorusuna cevap olarak “BAĞAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca karnı bir hastalıktan şişmiş kimse, sözlükte karnı bir hastalıktan şişmiş kimse, karnı bir hastalıktan şişmiş kimse açıklaması, bulmacada karnı bir hastalıktan şişmiş kimse, karnı bir hastalıktan şişmiş kimse tanımı, karnı bir hastalıktan şişmiş kimse ne demek, bulmaca soruları karnı bir hastalıktan şişmiş kimse, sözlükte karnı bir hastalıktan şişmiş kimse ne, karnı bir hastalıktan şişmiş kimse nedir, karnı bir hastalıktan şişmiş kimse, bulmaca çözümü karnı bir hastalıktan şişmiş kimse, bulmaca sözlüğü 'karnı bir hastalıktan şişmiş kimse', sözlük karnı bir hastalıktan şişmiş kimse