Karnı yuvarlak ve şişkin, boynu dar cam kap bulmacada nedir?

Karnı yuvarlak ve şişkin, boynu dar cam kap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karnı yuvarlak ve şişkin, boynu dar cam kap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karnı yuvarlak ve şişkin, boynu dar cam kap“ sorusuna cevap olarak “BALON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap nedir, karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap açıklaması, bulmaca çözümü karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap, sözlükte karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap, karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap ne demek, karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap tanımı, sözlük karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap, bulmaca sözlüğü 'karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap', sözlükte karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap ne, bulmaca karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap, bulmacada karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap, karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap, bulmaca soruları karnı yuvarlak ve şişkin boynu dar cam kap