Kardeşi Kabil tarafından öldürülen, Ademle Havva’nın ikinci oğlu bulmacada nedir?

Kardeşi Kabil tarafından öldürülen, Ademle Havva’nın ikinci oğlu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kardeşi Kabil tarafından öldürülen, Ademle Havva’nın ikinci oğlu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kardeşi Kabil tarafından öldürülen, Ademle Havva’nın ikinci oğlu“ sorusuna cevap olarak “ABEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

sözlük kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu açıklaması, bulmaca çözümü kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu nedir, kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu tanımı, bulmacada kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, bulmaca soruları kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu ne demek, bulmaca sözlüğü 'kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu', bulmaca kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, sözlükte kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu, sözlükte kardeşi kabil tarafından öldürülen ademle havva’nın ikinci oğlu ne