Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu bulmacada nedir?

Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu“ sorusuna cevap olarak “ALOTROPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu açıklaması, sözlük karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu ne demek, bulmaca sözlüğü 'karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu', bulmaca karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu, sözlükte karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu, sözlükte karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu ne, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu nedir, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu, bulmacada karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu tanımı, bulmaca soruları karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebilmesi durumu