Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi bulmacada nedir?

Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karbon, fosfor gibi maddelerin, fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi“ sorusuna cevap olarak “ALOTROPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, bulmaca karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, bulmaca çözümü karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, sözlükte karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi ne demek, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi tanımı, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi nedir, bulmaca soruları karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, sözlükte karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi ne, bulmaca sözlüğü 'karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi', sözlük karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi, karbon fosfor gibi maddelerin fiziksel bakımdan ayrı özellikler gösterebi açıklaması