Karbon Atomlarından Oluşan Sağlam, Esnek Ve İletken Bir Malzeme bulmacada nedir?

Karbon Atomlarından Oluşan Sağlam, Esnek Ve İletken Bir Malzeme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karbon Atomlarından Oluşan Sağlam, Esnek Ve İletken Bir Malzeme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karbon Atomlarından Oluşan Sağlam, Esnek Ve İletken Bir Malzeme“ sorusuna cevap olarak “GRAFEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme', bulmaca karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme, sözlükte karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme, karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme, karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme tanımı, bulmaca çözümü karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme, karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme açıklaması, bulmacada karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme, karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme ne demek, bulmaca soruları karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme, karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme nedir, sözlükte karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme ne, sözlük karbon atomlarından oluşan sağlam esnek ve i̇letken bir malzeme