Karasergi” de denilen, siyah, yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi bulmacada nedir?

Karasergi” de denilen, siyah, yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karasergi” de denilen, siyah, yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karasergi” de denilen, siyah, yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “KARAPARMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi nedir, bulmacada karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi', bulmaca soruları karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi, karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi tanımı, sözlükte karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi ne, karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi, sözlük karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi, karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi ne demek, bulmaca çözümü karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi, karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi açıklaması, sözlükte karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi, bulmaca karasergi” de denilen siyah yuvarlak ve ekşi bir üzüm cinsi