Kararlaşmış, kararlaştırılmış bulmacada nedir?

Kararlaşmış, kararlaştırılmış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kararlaşmış, kararlaştırılmış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kararlaşmış, kararlaştırılmış“ sorusuna cevap olarak “MUKARRER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı2
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kararlaşmış kararlaştırılmış ne, kararlaşmış kararlaştırılmış açıklaması, bulmaca çözümü kararlaşmış kararlaştırılmış, kararlaşmış kararlaştırılmış nedir, kararlaşmış kararlaştırılmış ne demek, bulmaca sözlüğü 'kararlaşmış kararlaştırılmış', bulmaca soruları kararlaşmış kararlaştırılmış, kararlaşmış kararlaştırılmış tanımı, sözlük kararlaşmış kararlaştırılmış, bulmacada kararlaşmış kararlaştırılmış, kararlaşmış kararlaştırılmış, sözlükte kararlaşmış kararlaştırılmış, bulmaca kararlaşmış kararlaştırılmış