Karagöz, orta oyunu, tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin bulmacada nedir?

Karagöz, orta oyunu, tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karagöz, orta oyunu, tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karagöz, orta oyunu, tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin“ sorusuna cevap olarak “ŞİRİNKAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin, sözlük karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin, bulmaca çözümü karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin, karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin tanımı, karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin açıklaması, sözlükte karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin, bulmaca soruları karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin, bulmaca sözlüğü 'karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin', karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin ne demek, karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin nedir, sözlükte karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin ne, bulmacada karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin, karagöz orta oyunu tuluat gibi seyirlik oyunlarda lafı açan ve karşıdakin