Karagöz Oyununda Yarı Ulahça, Yarı Rumca Konuşan Bir Rumeli Çobanı bulmacada nedir?

Karagöz Oyununda Yarı Ulahça, Yarı Rumca Konuşan Bir Rumeli Çobanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karagöz Oyununda Yarı Ulahça, Yarı Rumca Konuşan Bir Rumeli Çobanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karagöz Oyununda Yarı Ulahça, Yarı Rumca Konuşan Bir Rumeli Çobanı“ sorusuna cevap olarak “BARBA YORGOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, bulmaca karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı ne demek, sözlük karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı tanımı, sözlükte karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, bulmacada karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı nedir, karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı', bulmaca soruları karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı, sözlükte karagöz oyununda yarı ulahça yarı rumca konuşan bir rumeli çobanı ne