Karadeniz yöresine özgü, peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku bulmacada nedir?

Karadeniz yöresine özgü, peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadeniz yöresine özgü, peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadeniz yöresine özgü, peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku“ sorusuna cevap olarak “KESAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku nedir, sözlükte karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku, sözlük karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku, karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku açıklaması, sözlükte karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku ne, bulmaca soruları karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku, bulmaca sözlüğü 'karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku', karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku ne demek, karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku tanımı, bulmaca karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku, bulmacada karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku, bulmaca çözümü karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku, karadeniz yöresine özgü peştamal ya da başörtüsü yapımında kullanılan doku