Karadeniz Yöresine Özgü, Yufkalar Arasına Fındık Konularak Yapılan Bir Hamur Tatlısı bulmacada nedir?

Karadeniz Yöresine Özgü, Yufkalar Arasına Fındık Konularak Yapılan Bir Hamur Tatlısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadeniz Yöresine Özgü, Yufkalar Arasına Fındık Konularak Yapılan Bir Hamur Tatlısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadeniz Yöresine Özgü, Yufkalar Arasına Fındık Konularak Yapılan Bir Hamur Tatlısı“ sorusuna cevap olarak “YUFAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı ne demek, bulmacada karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı, bulmaca karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı, sözlükte karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı ne, bulmaca soruları karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı, karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı tanımı, karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı nedir, sözlük karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı, bulmaca sözlüğü 'karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı', sözlükte karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı, karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı açıklaması, bulmaca çözümü karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı, karadeniz yöresine özgü yufkalar arasına fındık konularak yapılan bir hamur tatlısı