Karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan, bu orga bulmacada nedir?

Karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan, bu orga“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan, bu orga” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan, bu orga“ sorusuna cevap olarak “SİROZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga, bulmaca sözlüğü 'karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga', bulmaca çözümü karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga, karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga, sözlükte karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga ne, karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga açıklaması, bulmaca karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga, karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga nedir, karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga ne demek, karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga tanımı, bulmaca soruları karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga, sözlükte karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga, bulmacada karaciğerin mikroskopik yapısında ağır bir bozuklukla ortaya çıkan bu orga