Karabuğdaygillerden, yaprakları yürek biçiminde, kökü dıştan sincabi ve içt bulmacada nedir?

Karabuğdaygillerden, yaprakları yürek biçiminde, kökü dıştan sincabi ve içt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karabuğdaygillerden, yaprakları yürek biçiminde, kökü dıştan sincabi ve içt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karabuğdaygillerden, yaprakları yürek biçiminde, kökü dıştan sincabi ve içt“ sorusuna cevap olarak “UŞKUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt, sözlük karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt, bulmaca sözlüğü 'karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt', sözlükte karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt ne, bulmaca karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt, bulmaca soruları karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt, sözlükte karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt, bulmaca çözümü karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt, karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt tanımı, karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt açıklaması, karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt ne demek, karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt nedir, bulmacada karabuğdaygillerden yaprakları yürek biçiminde kökü dıştan sincabi ve içt