Kara ve deniz savaşlarında kullanılan, orta çapta, uzun menzilli, tunçtan t bulmacada nedir?

Kara ve deniz savaşlarında kullanılan, orta çapta, uzun menzilli, tunçtan t“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kara ve deniz savaşlarında kullanılan, orta çapta, uzun menzilli, tunçtan t” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kara ve deniz savaşlarında kullanılan, orta çapta, uzun menzilli, tunçtan t“ sorusuna cevap olarak “BALYEMEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t tanımı, sözlükte kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t ne, kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t nedir, bulmaca çözümü kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, bulmaca soruları kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, bulmaca sözlüğü 'kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t', kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t açıklaması, bulmaca kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, sözlük kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, sözlükte kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t, kara ve deniz savaşlarında kullanılan orta çapta uzun menzilli tunçtan t ne demek