Kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde, genel olarak toprak içerisine bulmacada nedir?

Kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde, genel olarak toprak içerisine“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde, genel olarak toprak içerisine” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde, genel olarak toprak içerisine“ sorusuna cevap olarak “KÖK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine ne, kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine açıklaması, kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine ne demek, bulmaca çözümü kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine, kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine nedir, kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine tanımı, bulmacada kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine, bulmaca sözlüğü 'kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine', sözlükte kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine, sözlük kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine, bulmaca soruları kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine, kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine, bulmaca kara hayatına uymuş olan gelişmiş bitkilerde genel olarak toprak içerisine