Kara batmamak için ayağa takılan araç bulmacada nedir?

Kara batmamak için ayağa takılan araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kara batmamak için ayağa takılan araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kara batmamak için ayağa takılan araç“ sorusuna cevap olarak “HEVENK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

kara batmamak için ayağa takılan araç, bulmaca sözlüğü 'kara batmamak için ayağa takılan araç', sözlükte kara batmamak için ayağa takılan araç ne, bulmaca soruları kara batmamak için ayağa takılan araç, kara batmamak için ayağa takılan araç ne demek, kara batmamak için ayağa takılan araç tanımı, bulmaca çözümü kara batmamak için ayağa takılan araç, kara batmamak için ayağa takılan araç nedir, bulmacada kara batmamak için ayağa takılan araç, sözlük kara batmamak için ayağa takılan araç, sözlükte kara batmamak için ayağa takılan araç, bulmaca kara batmamak için ayağa takılan araç, kara batmamak için ayağa takılan araç açıklaması