Kara Ağaçgillerden, Düz Kabuklu, Kerestesi Sert Ve Dayanıklı Bir Ağaç bulmacada nedir?

Kara Ağaçgillerden, Düz Kabuklu, Kerestesi Sert Ve Dayanıklı Bir Ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kara Ağaçgillerden, Düz Kabuklu, Kerestesi Sert Ve Dayanıklı Bir Ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kara Ağaçgillerden, Düz Kabuklu, Kerestesi Sert Ve Dayanıklı Bir Ağaç“ sorusuna cevap olarak “ÇİTLENBİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç nedir, kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç, bulmaca kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç, bulmaca çözümü kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç, kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç tanımı, sözlük kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç, sözlükte kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç ne, bulmaca sözlüğü 'kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç', kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç açıklaması, bulmacada kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç, bulmaca soruları kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç, kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç ne demek, sözlükte kara ağaçgillerden düz kabuklu kerestesi sert ve dayanıklı bir ağaç