Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd bulmacada nedir?

Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd“ sorusuna cevap olarak “BARATARYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd ne, bulmacada kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd, sözlükte kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd ne demek, sözlük kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd açıklaması, bulmaca çözümü kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd, bulmaca sözlüğü 'kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd', bulmaca soruları kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd nedir, bulmaca kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd tanımı, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine yada sigorta ortaklığına bilerek verd