Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar bulmacada nedir?

Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaptanın ve tayfaların, gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar“ sorusuna cevap olarak “BARATARYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı27
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, sözlük kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar açıklaması, bulmaca çözümü kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, sözlükte kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar ne, bulmacada kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, bulmaca sözlüğü 'kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar', kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar nedir, sözlükte kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, bulmaca soruları kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar ne demek, kaptanın ve tayfaların gemi sahibine ya da sigorta ortaklığına bilerek verdikleri zarar tanımı