Kapalı Bir Yerdeki Hava Veya Gazın Temizlenmesi, Yer Değiştirmesi bulmacada nedir?

Kapalı Bir Yerdeki Hava Veya Gazın Temizlenmesi, Yer Değiştirmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapalı Bir Yerdeki Hava Veya Gazın Temizlenmesi, Yer Değiştirmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapalı Bir Yerdeki Hava Veya Gazın Temizlenmesi, Yer Değiştirmesi“ sorusuna cevap olarak “VANTİLASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, bulmaca kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi tanımı, kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi açıklaması, bulmaca çözümü kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, bulmaca soruları kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, sözlükte kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi nedir, kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, sözlükte kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi ne, bulmaca sözlüğü 'kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi', sözlük kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi, kapalı bir yerdeki hava veya gazın temizlenmesi yer değiştirmesi ne demek