Kanun, santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı bulmacada nedir?

Kanun, santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kanun, santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kanun, santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı“ sorusuna cevap olarak “YATUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, bulmaca sözlüğü 'kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı', sözlük kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, sözlükte kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, sözlükte kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı ne, bulmaca çözümü kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, bulmacada kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı açıklaması, kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, bulmaca kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı, kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı ne demek, kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı nedir, kanun santur gibi yatırılarak çalınan sazların ortak adı tanımı