Kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani, ve geçi bulmacada nedir?

Kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani, ve geçi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani, ve geçi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani, ve geçi“ sorusuna cevap olarak “SENKOP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi, bulmaca çözümü kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi, kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi tanımı, bulmaca kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi, kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi açıklaması, sözlükte kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi ne, bulmacada kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi, sözlük kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi, sözlükte kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi, kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi ne demek, bulmaca sözlüğü 'kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi', kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi nedir, bulmaca soruları kalp ve solunum etkinliğinde bir duraklamayla birlikte görülen ani ve geçi