Kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından bulmacada nedir?

Kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından“ sorusuna cevap olarak “HEMOPERİKART” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, sözlükte kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, sözlükte kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından ne, bulmaca kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, sözlük kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından nedir, kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından ne demek, kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından açıklaması, bulmaca soruları kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, bulmaca sözlüğü 'kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından', bulmaca çözümü kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından, kalp boşluğunda ya da kalpten çıkan büyük damarların başlangıç noktasından tanımı