Kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan, huni yada çanak benzeri çöküntü bulmacada nedir?

Kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan, huni yada çanak benzeri çöküntü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan, huni yada çanak benzeri çöküntü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan, huni yada çanak benzeri çöküntü“ sorusuna cevap olarak “DOLİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

sözlük kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü, bulmacada kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü, kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü ne demek, kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü, kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü açıklaması, sözlükte kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü ne, sözlükte kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü, kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü tanımı, bulmaca sözlüğü 'kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü', bulmaca çözümü kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü, bulmaca soruları kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü, kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü nedir, bulmaca kalkerli ve jipsli kayaçlarda oluşan huni yada çanak benzeri çöküntü