Kalbin, atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları bulmacada nedir?

Kalbin, atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalbin, atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalbin, atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları“ sorusuna cevap olarak “ÜFÜRÜM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları ne demek, sözlük kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları, bulmaca sözlüğü 'kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları', bulmaca soruları kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları, bulmacada kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları, bulmaca kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları, kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları, kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları açıklaması, bulmaca çözümü kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları, sözlükte kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları ne, kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları tanımı, kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları nedir, sözlükte kalbin atardamarlarının ya da dışarıyla ilişkili içi hava dolu bışlukaları