Kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı, vuruş bulmacada nedir?

Kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı, vuruş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı, vuruş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı, vuruş“ sorusuna cevap olarak “VURU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, bulmacada kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, sözlükte kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, bulmaca soruları kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, bulmaca kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş nedir, kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş tanımı, bulmaca çözümü kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş açıklaması, sözlükte kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş ne, kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş ne demek, sözlük kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş, bulmaca sözlüğü 'kalbin gevşeyip kasılmasından ileri gelen kımıldanışı vuruş'