Kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı, çelik y bulmacada nedir?

Kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı, çelik y“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı, çelik y” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı, çelik y“ sorusuna cevap olarak “SPATULA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y, bulmaca soruları kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y, kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y ne demek, sözlükte kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y ne, sözlükte kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y, kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y açıklaması, kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y, kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y tanımı, sözlük kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y, bulmaca kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y, kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y nedir, bulmaca sözlüğü 'kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y', bulmaca çözümü kalıptan mürekkep sıyırmaya ve mürekkebi ezmeye yarayan ağaç saplı çelik y