Kalınlaşmış, tabaka durumuna gelmiş kir bulmacada nedir?

Kalınlaşmış, tabaka durumuna gelmiş kir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalınlaşmış, tabaka durumuna gelmiş kir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalınlaşmış, tabaka durumuna gelmiş kir“ sorusuna cevap olarak “DONRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir tanımı, bulmaca sözlüğü 'kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir', bulmaca kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir, sözlükte kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir ne, bulmaca soruları kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir, kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir nedir, bulmaca çözümü kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir, bulmacada kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir, kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir ne demek, sözlük kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir, kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir, kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir açıklaması, sözlükte kalınlaşmış tabaka durumuna gelmiş kir