Kalınbağırsağın, karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa bulmacada nedir?

Kalınbağırsağın, karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalınbağırsağın, karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalınbağırsağın, karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa“ sorusuna cevap olarak “KOLOSTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa, sözlükte kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa ne, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa nedir, bulmaca sözlüğü 'kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa', kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa ne demek, bulmaca çözümü kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa, sözlükte kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa, bulmaca kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa tanımı, bulmacada kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa açıklaması, sözlük kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışa