Kalınbağırsağın, Karın Duvarında Bir Ağızla Geçici Ya Da Kalıcı Olarak Dışarı Açılması bulmacada nedir?

Kalınbağırsağın, Karın Duvarında Bir Ağızla Geçici Ya Da Kalıcı Olarak Dışarı Açılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalınbağırsağın, Karın Duvarında Bir Ağızla Geçici Ya Da Kalıcı Olarak Dışarı Açılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalınbağırsağın, Karın Duvarında Bir Ağızla Geçici Ya Da Kalıcı Olarak Dışarı Açılması“ sorusuna cevap olarak “KOLOSTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, bulmaca çözümü kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, bulmacada kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, bulmaca kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, bulmaca soruları kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, sözlük kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması, bulmaca sözlüğü 'kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması', kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması nedir, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması açıklaması, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması ne demek, sözlükte kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması ne, kalınbağırsağın karın duvarında bir ağızla geçici ya da kalıcı olarak dışarı açılması tanımı