Kalın kabuklu, çekirdekli ve oval bir portakal türü bulmacada nedir?

Kalın kabuklu, çekirdekli ve oval bir portakal türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalın kabuklu, çekirdekli ve oval bir portakal türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalın kabuklu, çekirdekli ve oval bir portakal türü“ sorusuna cevap olarak “YAFA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü ne, kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü nedir, sözlük kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü, bulmaca çözümü kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü, sözlükte kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü, bulmaca sözlüğü 'kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü', kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü açıklaması, bulmacada kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü, bulmaca kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü, kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü tanımı, bulmaca soruları kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü, kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü ne demek, kalın kabuklu çekirdekli ve oval bir portakal türü