Kalın Kabuklu, Ufak Ve Sık Taneli Bir Çesit Üzüm bulmacada nedir?

Kalın Kabuklu, Ufak Ve Sık Taneli Bir Çesit Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalın Kabuklu, Ufak Ve Sık Taneli Bir Çesit Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalın Kabuklu, Ufak Ve Sık Taneli Bir Çesit Üzüm“ sorusuna cevap olarak “DİBİKARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm tanımı, bulmaca sözlüğü 'kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm', sözlükte kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, bulmacada kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, bulmaca kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, bulmaca çözümü kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm ne demek, kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm açıklaması, bulmaca soruları kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm nedir, sözlük kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm, sözlükte kalın kabuklu ufak ve sık taneli bir çesit üzüm ne