Kaktüsgillerden, yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin bulmacada nedir?

Kaktüsgillerden, yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaktüsgillerden, yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaktüsgillerden, yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin“ sorusuna cevap olarak “FRENKİNCİRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin, kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin nedir, sözlükte kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin ne, kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin ne demek, bulmaca sözlüğü 'kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin', bulmaca çözümü kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin, sözlükte kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin, kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin açıklaması, sözlük kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin, kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin, kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin tanımı, bulmaca kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin, bulmacada kaktüsgillerden yaprakları etli ve yayvan dikenli bir bitki ve bu bitkinin